NS-200WDM-A

Interfejsy
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Typ konwertera
Cechy urządzenia
Rodzaj switcha

WITAMY NA POLSKIEJ STRONIE PRODUKTÓW FIRMY ICP DAS CO.,LTD.

PLENRU

KATALOG PRODUKTÓW

Konwerter Ethernet 10/100BaseT(X) na światłowód 100BaseFX Single-Strand, TX 1310 nm, RX 1550 nm, SC

NS-200WDM-A

Konwerter Ethernet 10/100BaseT(X) na światłowód 100BaseFX Single-Strand, TX 1310 nm, RX 1550 nm, SC
Ważna informacja: Do prawidłowego działania połączenia potrzebne są modele: NS-200WDM-A oraz NS-200WDM-B. Osobno nie będą działać poprawnie.

Konwersja sygnału Ethernetowego na światłowód staje się w obecnych czasach coraz bardziej popularna, szczególnie przy sieci obejmującej długie dystanse. Jednak światłowody są bardzo drogie, dlatego premiuje się rozwiązania oparte o jeden zamiast dwa światłowody. Rozwiązanie takie jest o połowę tańsze. The NS-200WDM jest rozwiązaniem zmniejszającym twoje wydatki o połowę!
Podobne produkty
Przemysłowy konwerter 100base-TX na 100base-FX, RJ-45, jednomodowy, wielomodowy, montowanie na szynie DIN
Przemysłowy konwerter 100base-TX na 100base-FX, RJ-45, jednomodowy, wielomodowy,...
Cechy produktu

EF23

Interfejsy
Interfejsy sieciowe
Typy światłowodu
Rodzaj switcha
Rodzaj montażu
Przemysłowy konwerter Ethernet 10/100 Base-T na światłowód 100 Base-FX, złącze SC, jednomodowy
Przemysłowy konwerter Ethernet 10/100 Base-T na światłowód 100 Base-FX, złącze S...
Cechy produktu

NS-200FCS

Interfejsy
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Typ konwertera
Cechy urządzenia
Typ akcesoriów
Rodzaj switcha
Niezarządzalny przemysłowy konwerter Ethernet na światłowód jednomodowy, 1x 100Base-FX, 2x 10/100/1000BaseTX RJ45, montowanie na szynie DIN, WT-40+85, dwa wejścia zasilania
Niezarządzalny przemysłowy konwerter Ethernet na światłowód jednomodowy, 1x 100B...
Cechy produktu

KOM300A-S

Interfejsy
Typ urządzenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Typ konwertera
Inne
Cechy urządzenia
Ilość portów sieciowych
Rodzaj switcha
Rodzaj montażu
Switch przemysłowy, 4 x 10/100 base-TX Fast, 1 x 100Base-FX, jednomodowy, wielomodowy
Switch przemysłowy, 4 x 10/100 base-TX Fast, 1 x 100Base-FX, jednomodowy, wielom...
Cechy produktu

EH2005

Interfejsy
Typ urządzenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Typ konwertera
Cechy urządzenia
Ilość portów sieciowych
Rodzaj switcha
Konwerter Ethernet na port światłowodowy single mode, 1 port 100Base-FX single mode, obsługa full duplex, łącze FC/SC/ST, 2 porty 10/100Base-T(X), gniazdo RJ45, montaż ścienny, w szafie,szyna DIN, temperatura pracy -40 do 85 C
Konwerter Ethernet na port światłowodowy single mode, 1 port 100Base-FX single m...
Cechy produktu

KOM300F-S

Interfejsy
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Typ konwertera
Typy światłowodu
Cechy urządzenia
Typ akcesoriów
Rodzaj switcha
Rodzaj montażu
Konwerter przemysłowy Ethernet 10/100 Base-T na Światłowód 100 Base-FX, jednomodowy, złącze SC
Konwerter przemysłowy Ethernet 10/100 Base-T na Światłowód 100 Base-FX, jednomod...
Cechy produktu

NS-200AFCS

Interfejsy
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Typ konwertera
Cechy urządzenia
Typ akcesoriów
Rodzaj switcha
Konwerter przemysłowy Ethernet 10/100 Base-T na Światłowód 100 Base-FX, jednomodowy, złącze SC, roszerzony zakres temperatur pracy
Konwerter przemysłowy Ethernet 10/100 Base-T na Światłowód 100 Base-FX, jednomod...
Cechy produktu

NS-200AFCS-T

Interfejsy
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Typ konwertera
Cechy urządzenia
Typ akcesoriów
Rodzaj switcha
Konwerter przemysłowy Ethernet 10/100 Base-T na Światłowód 100 Base-FX, jednomodowy (40 km), złącze SC, roszerzony zakres temperatur pracy
Konwerter przemysłowy Ethernet 10/100 Base-T na Światłowód 100 Base-FX, jednomod...
Cechy produktu

NS-200AFCS-40T

Interfejsy
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Typ konwertera
Cechy urządzenia
Typ akcesoriów
Rodzaj switcha
Konwerter Ethernet 10/100BaseT(X) na światłowód 100BaseFX Single-Strand, TX 1550 nm, RX 1310 nm, SC
Konwerter Ethernet 10/100BaseT(X) na światłowód 100BaseFX Single-Strand, TX 1550...
Cechy produktu

NS-200WDM-B

Interfejsy
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Typ konwertera
Cechy urządzenia
Rodzaj switcha
Zarządzalny, programowalny switch ethernetowy, 2x100Base-FX single mode, gniazdo FC/ST/SC, 3x 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, 4 porty szeregowe RS-232/285., temperatura pracy -40 do 85 C
Zarządzalny, programowalny switch ethernetowy, 2x100Base-FX single mode, gniazdo...
Cechy produktu

SICOM3005-2S-3T-4D-232/485

Interfejsy
Typ urządzenia Ethernet
Porty szeregowe
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Typ konwertera
Inne
Cechy urządzenia
Typ akcesoriów
Rodzaj switcha
Zarządzalny konwerter Ethernet na światłowód jednomodowy, 1x 100Base-FX, 2x 10/100Base-TX RJ45, montowanie na szynie DIN, protokoły Telnet, SNMPv1/v2, LLDP, HTTP, Modbus TCP, FTP, TFTP
Zarządzalny konwerter Ethernet na światłowód jednomodowy, 1x 100Base-FX, 2x 10/1...
Cechy produktu

KOM300M-S

Interfejsy
Typ urządzenia Ethernet
Cechy urządzenia
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Typ konwertera
Ilość portów sieciowych
Rodzaj switcha
Rodzaj montażu
Niezarządzalny switch przemysłowy, 8x 10/100BaseT(X) RJ-45, 2x 10/100/1000 BaseT(X), jednomodowy, wielomodowy
Niezarządzalny switch przemysłowy, 8x 10/100BaseT(X) RJ-45, 2x 10/100/1000 BaseT...
Cechy produktu

EH7310

Interfejsy
Typ urządzenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Rodzaj switcha
Ilość portów sieciowych
Switch przemysłowy, niezarządzalny, 4x 10/100BaseT(X) (RJ45), 2x 100BaseFX, jednomodowy, wielomodowy, złącze ST
Switch przemysłowy, niezarządzalny, 4x 10/100BaseT(X) (RJ45), 2x 100BaseFX, jedn...
Cechy produktu

EH2305

Interfejsy
Typ urządzenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Typ konwertera
Cechy urządzenia
Ilość portów sieciowych
Typ akcesoriów
Rodzaj switcha
Niezarządzalny konwerter Ethernet na port światłowodowy, jednomodowy, 1x 100base-fx, 1x 100base-tx, RJ-45, wt
Niezarządzalny konwerter Ethernet na port światłowodowy, jednomodowy, 1x 100base...
Cechy produktu

KOM600-1S-1T

Interfejsy
Typ urządzenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Typ konwertera
Inne
Cechy urządzenia
Ilość portów sieciowych
Rodzaj switcha
Rodzaj montażu
Zarządzalny switch ethernetowy, 8 x 100base-tx, 2x 1000TX/100FX(Fm)/100FX(Fm)/1000FX(Fm)/1000FX(Fs), jednomodowy, wielomodowy
Zarządzalny switch ethernetowy, 8 x 100base-tx, 2x 1000TX/100FX(Fm)/100FX(Fm)/10...
Cechy produktu

EH7510-G

Interfejsy
Typ urządzenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Ilość portów sieciowych
Rodzaj switcha
Przemysłowy konwerter Ethernet 1000base-TX na Światłowód 1000base-FX/1000BaseSX/LX/LHX/ZX, jednomodowy, wielomodowy, slot SFP, montowanie na szynie DIN
Przemysłowy konwerter Ethernet 1000base-TX na Światłowód 1000base-FX/1000BaseSX/...
Cechy produktu

EF23G

Interfejsy
Interfejsy sieciowe
Typ konwertera
Cechy urządzenia
Gniazdo sieciowe
Rodzaj switcha
Rodzaj montażu
Ta strona używa ciasteczek (cookies) w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Czytaj więcej »