NS-200FC

Interfejsy
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Typ konwertera
Cechy urz康zenia
Typ akcesori闚
Rodzaj switcha

WITAMY NA POLSKIEJ STRONIE PRODUKT紟 FIRMY ICP DAS CO.,LTD.

PLENRU

KATALOG PRODUKT紟

Przemys這wy konwerter Ethernet 10/100 Base-T na 鈍iat這w鏚 100 Base-FX, z陰cze SC, wielomodowy

NS-200FC

Przemys這wy konwerter Ethernet 10/100 Base-T na 鈍iat這w鏚 100 Base-FX, z陰cze SC, wielomodowy

NS-200FC to przemys這wy konwerter Ethernet 10/100 Base-T na 鈍iat這wód 100 Base-FX (z陰cze SC). Posiada funkcje automatycznego wykrywanie pr璠ko軼i po Ethernecie oraz auto MDI/MDIX.

NS-200FC pracuje zarówno w trybie half- jak i full-dupleks. W trybie full- maksymalny dystans transmisji wynosi 2 km (przy u篡ciu 鈍iat這wodów: 62.5/ 125μm), a w trybie half - 412 m przy pomocy takich samych 鈍iat這wodów.

NS-200FC posiada funkcj "soft start" oraz ochron przed zbyt wysokim napi璚iem.

Szeroko嗆 konwertera to tylko 32,3 mm mo瞠 by wi璚 wykorzystywany wsz璠zie gdzie nie ma du穎 miejsca.

Gówne cechy

  • AutoMDI / MDI-X
  • Funkcja automatycznego wykrywania pr璠ko軼i na porcie Ethernet
  • Architektura "Store-and-forward "
  • Bufor pami璚i: 512 K
  • Full duplex IEEE 802.3x
  • Zasilanie: +10~+30Vdc
  • Temperatury pracy: 0 ~ +70°C
  • Monta na szynie DIN
Podobne produkty
Konwerter przemys這wy Ethernet 10/100 Base-T na 安iat這w鏚 100 Base-FX, wielomodowy, z陰cze SC, roszerzony zakres temperatur pracy
Konwerter przemys這wy Ethernet 10/100 Base-T na 安iat這w鏚 100 Base-FX, wielomod...
Cechy produktu

NS-200AFC-T

Interfejsy
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Typ konwertera
Cechy urz康zenia
Typ akcesori闚
Rodzaj switcha
Niezarz康zalny przemys這wy switch ethernetowy PoE, 4x 10/100 Mbps PoE (PSE), 1x port 鈍iat這wodowy (RoHS), wielomodowy, z陰cze SC
Niezarz康zalny przemys這wy switch ethernetowy PoE, 4x 10/100 Mbps PoE (PSE), 1x ...
Cechy produktu

NS-205PFC CR

Interfejsy
Typ urz康zenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Ilo嗆 port闚 sieciowych
Typ akcesori闚
Rodzaj switcha
Konwerter przemys這wy Ethernet 10/100 Base-T na 安iat這w鏚 100 Base-FX, wielomodowy, z陰cze SC
Konwerter przemys這wy Ethernet 10/100 Base-T na 安iat這w鏚 100 Base-FX, wielomod...
Cechy produktu

NS-200AFC

Interfejsy
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Typ konwertera
Cechy urz康zenia
Typ akcesori闚
Rodzaj switcha
Konwerter Ethernet na port 鈍iat這wodowy multi mode, 1 port 100Base-FX single mode, obs逝ga full duplex, 陰cze FC/SC/ST, 2 porty 10/100Base-T(X), gniazdo RJ45, monta 軼ienny, w szafie,szyna DIN, temperatura pracy -40 do 85 C
Konwerter Ethernet na port 鈍iat這wodowy multi mode, 1 port 100Base-FX single mo...
Cechy produktu

KOM300F-M

Interfejsy
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Typ konwertera
Inne
Typy 鈍iat這wodu
Cechy urz康zenia
Typ akcesori闚
Rodzaj switcha
Rodzaj monta簑
Konwerter Ethernet 10 Base-T na 鈍iat這w鏚 10 Base-FL, z陰cze SC
Konwerter Ethernet 10 Base-T na 鈍iat這w鏚 10 Base-FL, z陰cze SC...
Cechy produktu

NC-10TFC

Interfejsy
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Typ konwertera
Cechy urz康zenia
Typ akcesori闚
Rodzaj switcha
Zarz康zalny switch ethernetowy, 1x 100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC; 16x 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, temperatura pracy -40+85 C, bezwentylatorowy
Zarz康zalny switch ethernetowy, 1x 100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC; 16x ...
Cechy produktu

SICOM3016-1M-16T

Interfejsy
Typ urz康zenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Inne
Ilo嗆 port闚 sieciowych
Typ akcesori闚
Rodzaj switcha
Rodzaj monta簑
Zarz康zalny switch ethernetowy, 3x 100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC; 6x 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, temperatura pracy -40+85 C
Zarz康zalny switch ethernetowy, 3x 100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC; 6x 1...
Cechy produktu

SICOM3009-3M-6T

Interfejsy
Typ urz康zenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Inne
Ilo嗆 port闚 sieciowych
Typ akcesori闚
Rodzaj switcha
Rodzaj monta簑
Niezarz康zalny switch ethernetowy, 1 port 100Base-FX, multi mode, 陰cze FC/SC/ST; 4x 10/100Base-T(X), gniazdo RJ45, szyna DIN, zasilanie 220VAC, temperatura pracy -40 do +85 C, bezwentylatorowy
Niezarz康zalny switch ethernetowy, 1 port 100Base-FX, multi mode, 陰cze FC/SC/ST...
Cechy produktu

KIEN1005-M-4T-220VAC

Interfejsy
Typ urz康zenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Inne
Ilo嗆 port闚 sieciowych
Typ akcesori闚
Rodzaj switcha
Rodzaj monta簑
Zarz康zalny switch ethernetowy, 2x 100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC; 16x 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, temperatura pracy -40+85 C, bezwentylatorowy
Zarz康zalny switch ethernetowy, 2x 100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC; 16x ...
Cechy produktu

SICOM3016-2M-16T

Interfejsy
Typ urz康zenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Inne
Ilo嗆 port闚 sieciowych
Typ akcesori闚
Rodzaj switcha
Rodzaj monta簑
Zarz康zalny, programowalny switch ethernetowy, 2x100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC, 4x 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, temperatura pracy -40 do 85 C
Zarz康zalny, programowalny switch ethernetowy, 2x100Base-FX multi mode, gniazdo ...
Cechy produktu

SICOM3005-2M-4T

Interfejsy
Typ urz康zenia Ethernet
Porty szeregowe
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Typ konwertera
Inne
Cechy urz康zenia
Ilo嗆 port闚 sieciowych
Typ akcesori闚
Rodzaj switcha
Rodzaj monta簑
Zarz康zalny switch ethernetowy, 1x 100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC; 8x 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, temperatura pracy -40+85 C, bezwentylatorowy
Zarz康zalny switch ethernetowy, 1x 100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC; 8x 1...
Cechy produktu

SICOM3016-1M-8T

Interfejsy
Typ urz康zenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Inne
Ilo嗆 port闚 sieciowych
Typ akcesori闚
Rodzaj switcha
Rodzaj monta簑
Zarz康zalny switch ethernetowy, 3x 100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC; 8x 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, temperatura pracy -40+85 C, bezwentylatorowy
Zarz康zalny switch ethernetowy, 3x 100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC; 8x 1...
Cechy produktu

SICOM3016-3M-8T

Interfejsy
Typ urz康zenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Inne
Ilo嗆 port闚 sieciowych
Typ akcesori闚
Rodzaj switcha
Rodzaj monta簑
Zarz康zalny switch ethernetowy, 3x 100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC; 16x 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, temperatura pracy -40+85 C, bezwentylatorowy
Zarz康zalny switch ethernetowy, 3x 100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC; 16x ...
Cechy produktu

SICOM3016-3M-16T

Interfejsy
Typ urz康zenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Inne
Ilo嗆 port闚 sieciowych
Typ akcesori闚
Rodzaj switcha
Rodzaj monta簑
Zarz康zalny switch ethernetowy, 2x 100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC; 8x 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, temperatura pracy -40+85 C, bezwentylatorowy
Zarz康zalny switch ethernetowy, 2x 100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC; 8x 1...
Cechy produktu

SICOM3016-2M-8T

Interfejsy
Typ urz康zenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Inne
Ilo嗆 port闚 sieciowych
Typ akcesori闚
Rodzaj switcha
Rodzaj monta簑
Zarz康zalny switch ethernetowy, 2x 100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC; 6x 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, temperatura pracy -40+85 C
Zarz康zalny switch ethernetowy, 2x 100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC; 6x 1...
Cechy produktu

SICOM3009-2M-6T

Interfejsy
Typ urz康zenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Inne
Ilo嗆 port闚 sieciowych
Typ akcesori闚
Rodzaj switcha
Rodzaj monta簑
Zarz康zalny switch ethernetowy: 2 sloty Gigabit SFP, 2 porty 100Base-FX multi mode, gniazdo FC/ST/SC, 6 port闚 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, temperatura pracy -40 do 85 C
Zarz康zalny switch ethernetowy: 2 sloty Gigabit SFP, 2 porty 100Base-FX multi mo...
Cechy produktu

SICOM3000-2GX-2M-6T

Interfejsy
Typ urz康zenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Inne
Ilo嗆 port闚 sieciowych
Typ akcesori闚
Rodzaj switcha
Rodzaj monta簑
Ta strona u篡wa ciasteczek (cookies) w celu realizacji us逝g zgodnie z Polityk dotycz帷 cookies. Mo瞠sz okre郵i warunki przechowywania lub dost瘼u do cookie w Twojej przegl康arce.
Czytaj wi璚ej »