NS-200AFCS-T

Interfejsy
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Typ konwertera
Cechy urz康zenia
Typ akcesori闚
Rodzaj switcha

WITAMY NA POLSKIEJ STRONIE PRODUKT紟 FIRMY ICP DAS CO.,LTD.

PLENRU

KATALOG PRODUKT紟

Konwerter przemys這wy Ethernet 10/100 Base-T na 安iat這w鏚 100 Base-FX, jednomodowy, z陰cze SC, roszerzony zakres temperatur pracy

NS-200AFCS-T

Konwerter przemys這wy Ethernet 10/100 Base-T na 安iat這w鏚 100 Base-FX, jednomodowy, z陰cze SC, roszerzony zakres temperatur pracy
NS-200AFCS-T to jednomodowy konwerter przemys這wy Ethernet 10/100 Base-T na 安iat這w鏚 100 Base-FX ze z陰czem SC. Posiada funkcje automatycznego wykrywania pr璠ko軼i transmisji oraz auto MDI/MDI-X.

G堯wne cechy
  • Auto MDI / MDI-X
  • Ka盥y port posiada funkcj automatycznego wykrywania pr璠ko軼i transmisji (10/100 Mbps)
  • Architektura "Store-and-forward"
  • Full duplex IEEE 802.3x
  • Zasilanie: +12 ~ +48 VDC
  • Zakres temperatur pracy: -30 do 75蚓
  • Monta na szynie DIN
Podobne produkty
Konwerter 鈍iat這wodowy Single-mode - RS-232/422/485
Konwerter 鈍iat這wodowy Single-mode - RS-232/422/485...
Cechy produktu

ATC-277SM

Interfejsy
Porty szeregowe
Typ urz康zenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Typ konwertera
Cechy urz康zenia
Typ modu逝
Rodzaj switcha
Przemys這wy konwerter Ethernet 10/100 Base-T na 鈍iat這w鏚 100 Base-FX, z陰cze SC, jednomodowy
Przemys這wy konwerter Ethernet 10/100 Base-T na 鈍iat這w鏚 100 Base-FX, z陰cze S...
Cechy produktu

NS-200FCS

Interfejsy
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Typ konwertera
Cechy urz康zenia
Typ akcesori闚
Rodzaj switcha
Niezarz康zalny przemys這wy konwerter Ethernet na 鈍iat這w鏚 jednomodowy, 1x 100Base-FX, 2x 10/100/1000BaseTX RJ45, montowanie na szynie DIN, WT-40+85, dwa wej軼ia zasilania
Niezarz康zalny przemys這wy konwerter Ethernet na 鈍iat這w鏚 jednomodowy, 1x 100B...
Cechy produktu

KOM300A-S

Interfejsy
Typ urz康zenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Typ konwertera
Inne
Cechy urz康zenia
Ilo嗆 port闚 sieciowych
Rodzaj switcha
Rodzaj monta簑
Przemys這wy konwerter portu szeregowego na 鈍iat這w鏚, 100BASE-FX, wt -40蚓+70蚓, IP-50, jednomodowy, DIN rail, wall mount
Przemys這wy konwerter portu szeregowego na 鈍iat這w鏚, 100BASE-FX, wt -40蚓+70蚓...
Cechy produktu

SF63-TB-DB-1Fs-SC-30

Interfejsy
Porty szeregowe
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Typ konwertera
Inne
Cechy urz康zenia
Rodzaj monta簑
Rodzaj switcha
Konwerter Ethernet na port 鈍iat這wodowy single mode, 1 port 100Base-FX single mode, obs逝ga full duplex, 陰cze FC/SC/ST, 2 porty 10/100Base-T(X), gniazdo RJ45, monta 軼ienny, w szafie,szyna DIN, temperatura pracy -40 do 85 C
Konwerter Ethernet na port 鈍iat這wodowy single mode, 1 port 100Base-FX single m...
Cechy produktu

KOM300F-S

Interfejsy
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Typ konwertera
Typy 鈍iat這wodu
Cechy urz康zenia
Typ akcesori闚
Rodzaj switcha
Rodzaj monta簑
Konwerter przemys這wy Ethernet 10/100 Base-T na 安iat這w鏚 100 Base-FX, jednomodowy, z陰cze SC
Konwerter przemys這wy Ethernet 10/100 Base-T na 安iat這w鏚 100 Base-FX, jednomod...
Cechy produktu

NS-200AFCS

Interfejsy
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Typ konwertera
Cechy urz康zenia
Typ akcesori闚
Rodzaj switcha
Konwerter przemys這wy Ethernet 10/100 Base-T na 安iat這w鏚 100 Base-FX, jednomodowy (40 km), z陰cze SC, roszerzony zakres temperatur pracy
Konwerter przemys這wy Ethernet 10/100 Base-T na 安iat這w鏚 100 Base-FX, jednomod...
Cechy produktu

NS-200AFCS-40T

Interfejsy
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Typ konwertera
Cechy urz康zenia
Typ akcesori闚
Rodzaj switcha
Konwerter Ethernet 10/100BaseT(X) na 鈍iat這w鏚 100BaseFX Single-Strand, TX 1550 nm, RX 1310 nm, SC
Konwerter Ethernet 10/100BaseT(X) na 鈍iat這w鏚 100BaseFX Single-Strand, TX 1550...
Cechy produktu

NS-200WDM-B

Interfejsy
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Typ konwertera
Cechy urz康zenia
Rodzaj switcha
Zarz康zalny, programowalny switch ethernetowy, 2x100Base-FX single mode, gniazdo FC/ST/SC, 3x 10/100Base-T(X) gniazdo RJ45, 4 porty szeregowe RS-232/285., temperatura pracy -40 do 85 C
Zarz康zalny, programowalny switch ethernetowy, 2x100Base-FX single mode, gniazdo...
Cechy produktu

SICOM3005-2S-3T-4D-232/485

Interfejsy
Typ urz康zenia Ethernet
Porty szeregowe
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Typ konwertera
Inne
Cechy urz康zenia
Typ akcesori闚
Rodzaj switcha
Konwerter Ethernet 10/100BaseT(X) na 鈍iat這w鏚 100BaseFX Single-Strand, TX 1310 nm, RX 1550 nm, SC
Konwerter Ethernet 10/100BaseT(X) na 鈍iat這w鏚 100BaseFX Single-Strand, TX 1310...
Cechy produktu

NS-200WDM-A

Interfejsy
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Typ konwertera
Cechy urz康zenia
Rodzaj switcha
Zarz康zalny konwerter Ethernet na 鈍iat這w鏚 jednomodowy, 1x 100Base-FX, 2x 10/100Base-TX RJ45, montowanie na szynie DIN, protoko造 Telnet, SNMPv1/v2, LLDP, HTTP, Modbus TCP, FTP, TFTP
Zarz康zalny konwerter Ethernet na 鈍iat這w鏚 jednomodowy, 1x 100Base-FX, 2x 10/1...
Cechy produktu

KOM300M-S

Interfejsy
Typ urz康zenia Ethernet
Cechy urz康zenia
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Typ konwertera
Ilo嗆 port闚 sieciowych
Rodzaj switcha
Rodzaj monta簑
Niezarz康zalny konwerter Ethernet na port 鈍iat這wodowy, jednomodowy, 1x 100base-fx, 1x 100base-tx, RJ-45, wt
Niezarz康zalny konwerter Ethernet na port 鈍iat這wodowy, jednomodowy, 1x 100base...
Cechy produktu

KOM600-1S-1T

Interfejsy
Typ urz康zenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Typ konwertera
Inne
Cechy urz康zenia
Ilo嗆 port闚 sieciowych
Rodzaj switcha
Rodzaj monta簑
Przemys這wy konwerter Ethernet 1000base-TX na 安iat這w鏚 1000base-FX/1000BaseSX/LX/LHX/ZX, jednomodowy, wielomodowy, slot SFP, montowanie na szynie DIN
Przemys這wy konwerter Ethernet 1000base-TX na 安iat這w鏚 1000base-FX/1000BaseSX/...
Cechy produktu

EF23G

Interfejsy
Interfejsy sieciowe
Typ konwertera
Cechy urz康zenia
Gniazdo sieciowe
Rodzaj switcha
Rodzaj monta簑
Przemys這wy konwerter 1000 Base-T na 1000 Base-SX Fiber , wielomodowy, 1310 nm, 10 km, SC connector (RoHS)
Przemys這wy konwerter 1000 Base-T na 1000 Base-SX Fiber , wielomodowy, 1310 nm, ...
Cechy produktu

NSM-200LX

Interfejsy
Gniazdo sieciowe
Typ konwertera
Cechy urz康zenia
Typ akcesori闚
Rodzaj switcha
Serwer port闚 szeregowych, Ethernet (TCP/IP), 2 x RS232/RS422/RS485, jednomodowy, wielomodowy, SFP, wirtualny port COM, TB5, DB9
Serwer port闚 szeregowych, Ethernet (TCP/IP), 2 x RS232/RS422/RS485, jednomodowy...
Cechy produktu
Ta strona u篡wa ciasteczek (cookies) w celu realizacji us逝g zgodnie z Polityk dotycz帷 cookies. Mo瞠sz okre郵i warunki przechowywania lub dost瘼u do cookie w Twojej przegl康arce.
Czytaj wi璚ej »