I-2541

Interfejsy
Porty szeregowe
Typ urz康zenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Typ konwertera
Cechy urz康zenia
Rodzaj switcha

WITAMY NA POLSKIEJ STRONIE PRODUKT紟 FIRMY ICP DAS CO.,LTD.

PLENRU

KATALOG PRODUKT紟

Konwerter 鈍iat這wodowy RS-232/422/485

I-2541

Konwerter 鈍iat這wodowy RS-232/422/485

 

I-2541 to konwerter portów szeregowych w standardach RS-232/422/485 na 鈍iat這wód wielomodowy (z陰cze ST). 安ietnie nadaje si do rozwi您a gdzie po陰czenie musi by odporne na wszelkiego rodzaju zakócenia.

 

Nota Aplikacyjna
 
1. Applikacja dla RS-485
2. Applikacja dla RS-422
 
3. Applikacja dla RS-232
4. Applikacja dla RS-232/422/485
Kategorie powi您ane
Podobne produkty
Komputer przemys這wy, Linux ARM9 32-bit RISC 180 MHz, 2 x RS-232, 1 x RS-485, 8 wej嗆 cyfrowych, Ethernet 10/100BaseT, 2 wyj軼ia cyfrowe, 2 wyj軼ia przeka幡ikowe, modem GSM/GPRS
Komputer przemys這wy, Linux ARM9 32-bit RISC 180 MHz, 2 x RS-232, 1 x RS-485, 8 ...
Cechy produktu
Konwerter 鈍iat這wodowy Single-mode - RS-232/422/485
Konwerter 鈍iat這wodowy Single-mode - RS-232/422/485...
Cechy produktu

ATC-277SM

Interfejsy
Porty szeregowe
Typ urz康zenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Typ konwertera
Cechy urz康zenia
Typ modu逝
Rodzaj switcha
Komputer przemys這wy, Linux ARM9 32-bit RISC 180 MHz, 2 x RS-232, 1 x RS-485, 8 wej嗆 cyfrowych, Ethernet 10/100BaseT, Wbudowany interfejs USB, modem GSM/GPRS
Komputer przemys這wy, Linux ARM9 32-bit RISC 180 MHz, 2 x RS-232, 1 x RS-485, 8 ...
Cechy produktu

NPE-9100-GPRS

Kompatybilny system
Typ procesora
Interfejsy
Dysk
Modem GSM
Komunikacja bezprzewodowa
Typ modu逝
Typ urz康zenia Ethernet
Cechy urz康zenia
Typ urzadzenia
Porty szeregowe
Szybko嗆 procesora
Interfejsy sieciowe
Typ konwertera
Inne
I/O
Komputer przemys這wy, Linux ARM9 32-bit RISC 180 MHz, 2 x RS-232, 1 x RS-485, 8 wej嗆 cyfrowych, Ethernet 10/100BaseT, Wbudowany interfejs USB, wbudowany modem GSM/GPRS/EDGE
Komputer przemys這wy, Linux ARM9 32-bit RISC 180 MHz, 2 x RS-232, 1 x RS-485, 8 ...
Cechy produktu

NPE-9100-EDGE

Kompatybilny system
Typ procesora
Interfejsy
Dysk
Modem GSM
Komunikacja bezprzewodowa
Typ modu逝
Typ urz康zenia Ethernet
Cechy urz康zenia
Typ urzadzenia
Porty szeregowe
Szybko嗆 procesora
Interfejsy sieciowe
Typ konwertera
Inne
I/O
Komputer przemys這wy, Linux ARM9 32-bit RISC 180 MHz, 2 x RS-232, 1 x RS-485, 8 wej嗆 cyfrowych, Ethernet 10/100BaseT, 4 wej軼ia analogowe na pr康 sta造
Komputer przemys這wy, Linux ARM9 32-bit RISC 180 MHz, 2 x RS-232, 1 x RS-485, 8 ...
Cechy produktu

NPE-9200

Kompatybilny system
Typ procesora
Interfejsy
Dysk
Komunikacja bezprzewodowa
Typ modu逝
Typ urz康zenia Ethernet
Cechy urz康zenia
Typ urzadzenia
Porty szeregowe
Szybko嗆 procesora
Interfejsy sieciowe
Typ konwertera
Inne
I/O
Komputer przemys這wy, Linux ARM9 32-bit RISC 180 MHz, 2 x RS-232, 1 x RS-485, 8 wej嗆 cyfrowych, Ethernet 10/100BaseT, wbudowany modem GSM/GPRS/EDGE, 2 wyj軼ia cyfrowe, 2 wyj軼ia przeka幡ikowe
Komputer przemys這wy, Linux ARM9 32-bit RISC 180 MHz, 2 x RS-232, 1 x RS-485, 8 ...
Cechy produktu
Konwerter 鈍iat這wodowy Multi-mode - RS-232/422/485
Konwerter 鈍iat這wodowy Multi-mode - RS-232/422/485...
Cechy produktu

ATC-277MM

Interfejsy
Porty szeregowe
Typ urz康zenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Typ konwertera
Cechy urz康zenia
Typ modu逝
Rodzaj switcha
Komputer przemys這wy, Linux ARM9 32-bit RISC 180 MHz, 2 x RS-232, 1 x RS-485, 8 wej嗆 cyfrowych, Ethernet 10/100BaseT, Wbudowany interfejs USB
Komputer przemys這wy, Linux ARM9 32-bit RISC 180 MHz, 2 x RS-232, 1 x RS-485, 8 ...
Cechy produktu

NPE-9100

Kompatybilny system
Typ procesora
Interfejsy
Dysk
Komunikacja bezprzewodowa
Typ modu逝
Typ urz康zenia Ethernet
Cechy urz康zenia
Typ urzadzenia
Porty szeregowe
Szybko嗆 procesora
Interfejsy sieciowe
Typ konwertera
Inne
I/O
Komputer przemys這wy, Linux ARM9 32-bit RISC 180 MHz, 2 x RS-232, 1 x RS-485, 8 wej嗆 cyfrowych, Ethernet 10/100BaseT, 4 wej軼ia analogowe na pr康 sta造, wbudowany modem GSM/GPRS/EDGE
Komputer przemys這wy, Linux ARM9 32-bit RISC 180 MHz, 2 x RS-232, 1 x RS-485, 8 ...
Cechy produktu

NPE-9200-EDGE

Kompatybilny system
Typ procesora
Interfejsy
Dysk
Modem GSM
Komunikacja bezprzewodowa
Typ modu逝
Typ urz康zenia Ethernet
Cechy urz康zenia
Typ urzadzenia
Porty szeregowe
Szybko嗆 procesora
Interfejsy sieciowe
Typ konwertera
Inne
I/O
Komputer przemys這wy, Linux ARM9 32-bit RISC 180 MHz, 2 x RS-232, 1 x RS-485, 8 wej嗆 cyfrowych, Ethernet 10/100BaseT, 4 wej軼ia analogowe na pr康 sta造, modem GSM/GPRS
Komputer przemys這wy, Linux ARM9 32-bit RISC 180 MHz, 2 x RS-232, 1 x RS-485, 8 ...
Cechy produktu
Komputer przemys這wy, Linux ARM9 32-bit RISC 180 MHz, 2 x RS-232, 1 x RS-485, 8 wej嗆 cyfrowych, Ethernet 10/100BaseT, 2 wyj軼ia cyfrowe, 2 wyj軼ia przeka幡ikowe
Komputer przemys這wy, Linux ARM9 32-bit RISC 180 MHz, 2 x RS-232, 1 x RS-485, 8 ...
Cechy produktu
Konwerter CAN/安iat這w鏚 (RoHS)
Konwerter CAN/安iat這w鏚 (RoHS)...
Cechy produktu

I-2532

Interfejsy
Typ urz康zenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Typ konwertera
Cechy urz康zenia
Rodzaj switcha
Programowalny konwerter portu szeregowego na 鈍iat這w鏚, 1x RS-232, 1x RS-485/RS-422, CPU 80186 80 MHz, 100 Base-FX (z陰cze SC), jednomodowy
Programowalny konwerter portu szeregowego na 鈍iat這w鏚, 1x RS-232, 1x RS-485/RS...
Cechy produktu

PDS-220FCS-60

Interfejsy
Cechy urz康zenia
Porty szeregowe
Szybko嗆 procesora
Typ urz康zenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Typ konwertera
Typ akcesori闚
Typ procesora
Rodzaj switcha
Programowalny konwerter portu szeregowego na 鈍iat這w鏚, 1x RS-232, 1x RS-485/RS-422, CPU 80186 80 MHz, 100 Base-FX (z陰cze SC), wielomodowy
Programowalny konwerter portu szeregowego na 鈍iat這w鏚, 1x RS-232, 1x RS-485/RS...
Cechy produktu

PDS-220FC

Interfejsy
Cechy urz康zenia
Porty szeregowe
Szybko嗆 procesora
Typ urz康zenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Typ konwertera
Typ akcesori闚
Typ procesora
Rodzaj switcha
Programowalny konwerter portu szeregowego na 鈍iat這w鏚, 1x RS-232, 1x RS-485/RS-422, CPU 80186 80 MHz, 100 Base-FX (z陰cze SC), jednomodowy
Programowalny konwerter portu szeregowego na 鈍iat這w鏚, 1x RS-232, 1x RS-485/RS...
Cechy produktu

PDS-220FCS

Interfejsy
Cechy urz康zenia
Porty szeregowe
Szybko嗆 procesora
Typ urz康zenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Typ konwertera
Typ akcesori闚
Typ procesora
Rodzaj switcha
Programowalny konwerter portu szeregowego na 鈍iat這w鏚, 1x RS-232, 1x RS-485/RS-422, CPU 80186 80 MHz, 100 Base-FX (z陰cze ST), wielomodowy
Programowalny konwerter portu szeregowego na 鈍iat這w鏚, 1x RS-232, 1x RS-485/RS...
Cechy produktu

PDS-220FT

Interfejsy
Cechy urz康zenia
Porty szeregowe
Szybko嗆 procesora
Typ urz康zenia Ethernet
Interfejsy sieciowe
Gniazdo sieciowe
Typ konwertera
Typ akcesori闚
Typ procesora
Rodzaj switcha
Ta strona u篡wa ciasteczek (cookies) w celu realizacji us逝g zgodnie z Polityk dotycz帷 cookies. Mo瞠sz okre郵i warunki przechowywania lub dost瘼u do cookie w Twojej przegl康arce.
Czytaj wi璚ej »